BOLKÓW RUN

14.05.2022

BOLKÓW RUN

Nieopodal Bolkowa, obok malowniczo położonego zamku Świny znajduje się sporej wielkości kompleks leśny, przez który przebiega duża ilość dróg i ścieżek. Ich przebieg, połączony z mocno pofałdowaną konfiguracją terenu stanowi dogodną bazę do uprawiania biegów terenowych oraz takich form aktywności fizycznej jak nordic walking czy kolarstwo górskie.

Współorganizując „BOLKÓW RUN Bieg z Zamkiem w tle” pragniemy przybliżyć całej aktywnie spędzającej wolny czas społeczności walory naszego miasta i jego okolicy.

TERMIN I MIEJSCE

„BOLKÓW RUN Bieg z Zamkiem w tle” odbędzie się w dniu 14 maja 2022 roku.
Start biegów na 7 km i na 13 km zostanie rozegrany o godzinie 11.00. Start i meta umiejscowione zostaną w bezpośredniej bliskości głównego wejścia do zamku Świny. W pobliżu usytuowane zostaną biuro zawodów, depozyt, toalety, miejsce rozgrzewkowe oraz miejsce dekoracji zwycięzców. Proponowany miejsce parkingowe dla samochodów osobowych znajduje się na parkingu „Na trasie wygasłych wulkanów”.

DYSTANSE –„ BOLKÓW RUN Bieg z Zamkiem w tle” będzie składał się z biegów rozgrywanych na dystansach zbliżonych do 7 i 13 kilometrów.

HARMONOGRAM 14.05.2022